O nas

Salon powstał w 2002 roku . Jego założycielką jest Agnieszka Pawlik, zawodu fryzjerka. W 2017 roku salon rozszerzył swoja działalność o usługi kosmetyczne. Stale rozwijamy nie tylko własne doświadczenie, ale też i przestrzeń naszego zakładu. W tym celu zmieniliśmy wcześniejszy lokal na dużo większy komfortowy salon.

W naszym salonie wiemy jak ważna jest uroda dla każdego z nas, jak podkreśla naszą wyjątkowość. W naszą pracę wkładamy całe swoje serce, ponieważ wierzymy w  sztukę odkrywania ludzkiego piękna. Naszym powołaniem jest to, by każdy Klient był osobnym źródłem inspiracji.


Salon wyposażony jest w specjalistyczny sprzęt i kosmetyki, które umożliwiają szczegółową analizę struktury, oraz kondycji włosów. Na bieżąco wprowadzamy nowości i trendy dotyczące mody i stylizacji.


Efekt naszej pracy przekłada się na stale rosnące grono zadowolonych klientów.

Nasz zespół

Agnieszka Pawlik, Fryzjer

Agnieszka Pawlik

Fryzjer

Właścicielka salonu fryzjerskiego AGNIESZKA. Fryzjer z dwudziestoletnim doświadczeniem. Stawia sobie coraz to większe wyzwania. Otwarta na nowe trendy. Fryzjerstwo i tworzenie fryzur jest jej pasją. Przygodę z fryzjerstwem zaczęła się od ukończenia szkoły fryzjerskiej w Puławach. Uczestniczy w szkoleniach krajowych jak i zagranicznych pod okiem najlepszych stylistów. Z pasją tworzy różnorodne fryzury damskie oraz męskie, uwielbia oryginalne upięcia.